Κυριακή, Απριλίου 14

Ο "καθρέφτης" των αγώνων της 3ης αγωνιστικής των playoffs στην Α' κατηγορίας (Κυριακή 14/4)

Συνεχίστηκε σήμερα, Κυριακή 14/4 απόγευμα με την 3η αγωνιστική των playofss, το πρωτάθλημα της Α΄ κατηγορίας 2018-2019 και τους δύο αγώνες του προγράμματος στα Τζαννάτα και στις Κεραμειές.
Ο Παλληξουριακός συνεχίζει στο ρετιρέ... Ισοπαλία 1-1 με τους Πρόννους στα Τζαννάτα

Το 1-1 των Πρόννων με τον Κ. Ζαρνακούπη
Ισόπαλο με σκορ 1-1 έληξε το μεγάλο ντέρμπι της 3ης αγωνιστικής των playoffs του πρωταθλήματος Β' κατηγορίας, σήμερα το απόγευμα στα Τζαννάτα, ανάμεσα σε Πρόννους- Παλληξουριακό.
Έτσι, τα Διλινάτα μετά τη νίκη τους επί των Φωκάτων στις καθυστερήσεις, θα μπουν πλέον και πάλι δυναμικά στην διεκδίκηση της πρωτιάς.

Στις καθυστερήσεις πήραν τη νίκη από τα Φωκάτα τα Διλινάτα

Λίγο αργότερα στις Κεραμειές σε ένα παιχνίδι με μεγάλη αγωνία και το οποίο κρίθηκε στις καθυστερήσεις, τα Διλινάτα τυπικά φιλοξενούμενα, επικράτησαν των Φωκάτων με σκορ 1-0 και μπήκαν ξανά δυναμικά στο... κόλπο, μετά το 1-1 των Τζαννάτων ανάμεσα σε Πρόννους - Παλληξουριακό.