-----
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας – ΕΠΣ Αχαϊας  0-7
(6', 48', 59' Σουρανής, 12' Βασιλόπουλος, 22' Αντζουλάς, 50', 64' Μάλλιαρης)
ΤΟ ΦΙΛΜ
6' ΓΚΟΛ! Ανοίγει το σκορ ο Σουρανής με πλασέ!
12΄ΓΚΟΛ! Στην αντεπίθεση ο Ράμμα με ωραία ενέργεια πάσαρε τη κατάλληλη στιγμή στον Βασιλόπουλο που δε δυσκολεύτηκε απο πλάγια θέση να διπλασιάσει τα τέρματα για την ομάδα του.
22' ΓΚΟΛ! Εκτέλεση φάουλ στη μεγάλη περιοχή απο τον Καφετζή, ασυνεννοησία μεταξύ τερματοφύλακα και αμυντικών η μπάλα καταλήγει στα πόδια του Αντζουλά που πλασάρει για το 0-3!
48' ΓΚΟΛ! Κόρνερ του Καφετζή, η μπάλα έφτασε στον Σουρανή που με σουτ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα αφού πρώτα χτύπησε στο δοκάρι.
Μικτές Ομάδες: Εύκολες νίκες για Παίδες και Νέους!50' ΓΚΟΛ!  Σέντρα του Καφετζή, ο Μάλλιαρης απο το ύψος του πέναλτι με σουτ κάνει το 0-5!
57' Με 10 παίκτες θα συνεχίσει τον αγώνα η ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας αφού αποχώρησε τραυματίας ο τερματοφύλακας της ομάδας, Καλατζής, και δεν υπήρχε δυνατότητα αλλαγής καθώς είχαν ήδη πραγματοποιηθεί και οι τρεις αλλαγές. Την εστία της ομάδας θα υπερασπιστεί μέχρι το τέλος της αναμέτρησης ο Αλ Όμπι Σαντ!
59' ΓΚΟΛ! Χατ-τρικ για τον Σουρανή που πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του και με όμορφο πλασέ έκανε τρία τα δικά του τέρματα και έξι για την ομάδα του!
64' ΓΚΟΛ! Ο Μάλλιαρης με σουτ διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα.
Οι συνθέσεις:
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας:  Καλατζής, Μπακαδήμας, Ταράσης, Αντωνόπουλος (46' Ντόβας), Τσιάντης, Συσοβίτης, Καββαδίας(23' Πατίλας), Αλ Όμπι Σάντ, Λάϊνας, Φυτόπουλος (32' Ζήσης), Δημητρέλης
ΕΠΣ Αχαϊας (Φ. Σχοινάς):  Γιαννόπουλος, Ψυρρής, Καφετζής, Χριστόπουλος, Αβραμόπουλος, Αντζουλάς, Σουρανής (60' Μπίστιχας), Ράμμα, Μάλλιαρης, Βέρρας(51' Σταμούλης), Βασιλόπουλος.

-----
(11' Λεγάτος, 38' Μπίτρας, 82' Παπαδόπουλος)
ΤΟ ΦΙΛΜ
11' ΓΚΟΛ! Ο Μπαγιώργος εκτέλεσε το κόρνερ και ο Λεγάτος με καρφωτή κεφαλιά άνοιξε το σκορ!
38' ΓΚΟΛ! Μπαλιά του Κωσταντακόπουλου, έβγαλε τετ-α-τετ τον Μπίτρα που με πλασέ νίκησε τον Ρηγάλο κι έκανε το 0-2!
55' Καλό σουτ του Κωσταντακόπουλου, μόλις άουτ η μπάλα.
62' Ο Μπαγιώργος έκανε το σουτ, αλλά η μπάλα κατέληξε άουτ.
82' ΓΚΟΛ! Πολύ όμορφη ενέργεια απο τον Παπαδόπουλο που κατέβασε τη μπάλα στη μεγάλη περιοχή μετά απο μπαλιά του Δήμα, γύρισε το σώμα του και με υπέροχο πλασέ έκανε το 0-3!
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας:  Ρηγάλος, Βάσιλας, Καβαλλάρης, Χατζής, Χρυσικός, Μακρυγιάννης(83' Ανδρεόπουλος), Μπουργαζάς (69' Λένης), Αυτζής, Ρούσης (46' Οικονόμου), Αγγελοκωστόπουλος, Τασιούλης
ΕΠΣ Αχαϊας (Μ. Παρασκευόπουλος):  Δημόπουλος, Μαρκόπουλος, Σκιαδάς, Πετρόπουλος, Σπανογιάννης, Λεγάτος, Πανόπουλος (69' Δήμας), Κωσταντακόπουλος, Μπίτρας, Μπαγιώργος(78' Παπαδόπουλος), Σπυρόπουλος(84' Ξύδης).